دسته بندی مشاغل
اطلاعات تماس
آدرس کرج، چهارراه طالقانی برج آذرخش طبقه 5 واحد 19
تلفن 02632241539
شماره تماس دوم 02122714759
شماره همراه 09372441001
ایمیل info@basa-tech.com
وب سایت http://basa-tech.com
ویدئو نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان
شرح کلی خدمات

این محصول مناسب آموزشگاه های علمی ، فنی ، زبان ، موسیقی ،هنری و فرهنگی می باشد که تمامی امور جاری این مراکز را تحت پوشش قرار می دهد. یکی از مزایای مهم این سیستم پرتال بودن آن است یعنی از هر مکانی شما قابلیت کنترل و مدیریت آموزشگاه را دارا می باشید و همچنین مراکزی که دارای شعبات متعددی می باشند.


نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه (بهسامان)

نرم افزار مدیریت آموزشگاهی (LMS) برای مدیریت کردن امور آموزشگاهی مناسب می باشد. سامانه آموزشی بهسامان مناسب برای انواع آموزشگاه می باشد که در زیر می توان انواع آموزشگاه هایی که از این نرم افزار استفاده می کنند را مشاهده کرد.

  • آموزشگاه های علمی و کنکور
  • آموزشگاه زبان
  • آموزشگاه سینمایی
  • آموزشگاه هنری و موسیقی
  • آموزشگاه های فنی و حرفه ای
  • آموزشگاه های ارشد و دکتری

چه کسانی از نرم افزار مدیریت آموزشگاه استفاده می کنند؟

با توجه به اینکه نرم افزار آموزشگاهی بهسامان یک سامانه تحت وب است، آموزشگاه های بزرگی از این نرم افزار استفاده می کنند. تحت وب بودن یک نرم افزار بسیار از محدودیت های مکانی و زمانی را بر می دارد.

استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران جزء یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین آموزشگاه های کشور می باشد که در تهران دارای شعب متعددی است. یکی از معتبرترین و پر مخاطب ترین آن ها نمایندگی های ونک و پیروزی می باشند که در حال حاضر از سیستم آموزشی بهسامان استفاده می کنند.

آموزشگاه نصیر برگزار کننده کلاس های ارشد و دکترا

آموزشگاه نصیر به عنوان یکی از برترین آموزشگاه ها در سطح کشور، با برگزاری کلاس های کنکور و تقویتی در انواع رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، از نرم افزار اختصاصی مدیریت آموزشگاه ارشد و دکترا بهسامان استفاده می کند. با توجه نیازهای متفاوت این نوع آموزشگاه ها، نرم افزار آموزشگاهی بهسامان گزینه ای کاملا مناسب برای آموزشگاه های ارشد و دکترا می باشد.